تقویم
مرداد ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
    آذر »
 12345678910111213141516171819202122232425262728293031  
 

تولید

واحد تولیـد

واحد تولید شرکت پیشرو پلیمر طبرستان با بهره گیری از کادر مدیریتی مجرب و استفاده از ماشین آلات روز دنیا و استفاده از تجربیات کارشناسان خارجی و داخلی و همت بی وقفه پرسنل خود تلاش دارد محصولاتی با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا در اختیار مشتریان خود قرار داده  و نقش مهمی در صنعت خودرو کشور ایفا نماید.

خط تولید تزریق و بادی

گروه صنعتی پیشرو پلیمر طبرستان با تولید انواع قطعات پلیمری خودرو از قبیل پژو ۲۰۶، پژو۲۰۷،  پژو ۴۰۵ ، پژو پارس، رانا و سمند و دنا در حال فعالیت میباشد که با استفاده از ماشین آلات تزریق بالغ بر ۴۲ دستگاه تزریق پلاستیک با تناژ ۶۰ تا ۱۶۰۰ تن با قابلیت تولید قطعات زیر ۱ گرم و تا وزن ۱۲ کیلوگرم همچنین با استفاده از نیروی انسانی مجرب به تعداد ۲۵۰ نفر تا کنون توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و در زمان مناسب به مشتریان خود ارائه دهد. خطوط تولید این شرکت شامل تجهیزات و دستگاه های با کیفیت پولاد و سری های مختلف دستگاه هایتن (مارس) می باشد.

فرآیند رنگ و چاپ

درخط رنگ و چاپ شرکت پیشرو پلیمر طبرستان از تجهیزات و دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده شده است. این بخش از واحد تولید توانسته است با استفاده از نیروی متخصص و کارآمد و با تجربه، گام موثری در رنگ آمیزی با کیفیت قطعات تولیدی و همچنین مواد پلیمری دارای فرایند رنگ امیزی دشوار، بردارد. این شرکت در بخش رنگ، از فرآیند اتوماتیک شستشو، خشک کردن، پاشش سالم و یکنواخت رنگ با استفاده از کابین ایزوله، سیستم بازیافت و کوره مناسب و اتوماتیک جهت پخت رنگ با دمای یکنواخت بهره گرفته و همچنین جهت انتقال قطعات، از کانوایرهای خاصی که حرکتی منظم و پیوسته ای را در طول مسیر حفظ می کنند استفاده شده است.

همچنین شرکت پیشرو پلیمر طبرستان در این بخش از واحد تولید توانسته است طرح چوب را با کیفیت هر چه تمام بر روی قطعات تولیدی ساخته شده انتقال دهد. این طرح ها با توجه به نوع مواد مصرفی از ثبات بسیار مطلوبی برخوردارند که تا کنون رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

فرآیند مونتاژ

واحد مونتاژ این شرکت با استفاده از اصول علمی ومهندسی و همچنین استفاده از سیستم های به روز  مدیریتی به سمت اجرای هر چه بهتر این فرآیند گام برداشته است. در این  واحد محصولات بعد از تایید خط تولید و رنگ  با توجه  به نوع  محصول, به واحد مونتاژ و یا بسته بندی انتقال داده می شود .محصولات با دقت و ظرافت بسیار بالا و با تجهیزات به روز مونتاژ، مجددا تست عملکرد و بازرسی نهایی محصول توسط  واحد  کنترل کیفیت  صورت گرفته و  در صورت  تایید  نهایی,  اقلام برای بسته بندی به واحد مربوطه انتقال داده می شوند.